Pytania i odpowiedzi

2017-01-26
1. Czy można podgrzewać moje saszetki Squiz w kuchence mikrofalowej?

Chociaż Squiz może być podgrzewane w mikrofalówce, radzimy tego nie robić, ponieważ może to spowodować że jedzenie będzie w niektórych miejscach bardzo gorące, a zatem istnieje ryzyko poparzenia.
Dlatego mówimy "mikrofalówka nie jest zalecana". Jeśli chcesz korzystać z kuchenki mikrofalowej zamiast miski z gorącą wodą, zalecamy ustawić ją na na tryb odmrażania lub bardzo niskiej mocy (400-500 W) do ok. 1 minuty. Po podgrzaniu pougniataj torebkę aby wymieszać dobrze jedzenie.  Spróbuj jedzenia przed podaniem dziecku.


2. Wady i zalety zapięcia ZIP?


Saszetki Squiz są wygodne w użyciu, ponieważ mają duży otwór na zamek ZIP, dzięki czemu są zarówno łatwe do napełnienie i łatwe do umycia.
Są lekkie i cienkie, dzięki czemu są łatwe do przenoszenia i przechowywania.
Nie oznacza to że, można korzystać z nich na zawsze.
Choć dokładny czas jak długo wytrzyma woreczek zależy od sposobu ich użytkowania(rodzaj prania, przechowywania, transportu, ogrzewania itp) to średnia liczba użyć to ok.  50 razy.
Podwójny zapięcie ZIP sprawia, saszetka jest doskonale uszczelniona (zapięcie wytrzymuje nacisk do ​​50kg na torebkę) i odporne na próby przez ciekawskimi rączkami, aby je otworzyć!
Saszetki są bardzo trwałe, paby wytrzymać wiele użyciu - ale po otwarciu ostro nie ciągnąć na zamek błyskawiczny, ponieważ ryzykuje odłączeniu zamek z murami woreczka.


3. Jak prawidłowo zamknąć saszetkę Squiz?4. Jak można umyć Squiz torebkę?

Myć się Squiz woreczek jak butelki dla niemowląt. Chociaż można go myć w górnym stelażu zmywarki, zalecamy mycie rąk, aby przedłużyć żywotność Squiz. Wystarczy delikatnie umyć ją wodą z mydłem i szczotką butelki. Kształt worka jest zaprojektowany tak, że resztki żywności nie pozostaje w narożach. Wypłukać i pozostawić do drenażu do góry nogami na blacie, swojej ociekaczem lub na butelce drzewa.

Porady:
Jeśli masz plamy (na przykład, jeśli nie czekał długo przed umyciem woreczek Squiz) lub w przypadku żywności zatrzymany za zamek błyskawiczny: wypełnić go ciepłą wodą z mydłem, niech "moczyć" przez pięć do dziesięciu minut, a następnie wstrząsnąć Squiz (wciąż jest napełniony wodą) odłączyć wszystkie pozostałe jedzenie. Podczas potrząsając go można wycisnąć trochę na środku, aby odejść wody za zamkiem.
Zaleca się, aby nie moczyć w wodzie przez Squiz zbyt długo lub "zapomnieć" je na dnie zlewu - może to spowodować folię ochronną, aby odkleić zewnątrz woreczka.vv


5. Jak wypełnić Squiz torebkę?

Można wypełnić Squiz przez duży otwór na zamek błyskawiczny u jego podstawy. Można bezpośrednio wypełnić go z blendera lub innego pojemnika, lub użyć łyżeczki lub lejka. Następnie zamknij podwójny zamek błyskawiczny, po prostu naciskając palcami wzdłuż niego. Jeśli wolisz (choć nie jest to konieczne) Squiz woreczki są również kompatybilne ze wszystkimi systemami napełniania do woreczków spożywczych (np Fill'n Squeeze Infantino świeżo wyciśniętego).

Porady:
Nie zapomnij umieścić nakładkę na wcześniej!
Aby zachować obie ręce wolne, umieścić woreczek do góry nogami w dużym szkła.
Nie należy przekraczać linii maksymalnego wypełnienia, które można zobaczyć na plecach.
Gdy suwak jest dobrze zamknięta, jeśli jest to konieczne zetrzyj resztki pokarmowe.


6. Jak długo mogę przechowywać żywność w moim Squiz torebce?

Jak długo można przechowywać żywność w Squiz woreczka zależy od sposobu przygotowane jedzenie (temperatura, długość gotowania, zawartość cukrów). Squiz etui posiada identyczne funkcje ochronne mające na celu jakiejkolwiek plastikowym pojemniku jak Tupperware. Zalecamy nie przekroczy standardowy czas ochronny (około 2-3 dni w lodówce) i, w razie wątpliwości, smak swoich przygotowań przed podaniem ich do swojego dziecka. Jednak można zamrażać Squiz jeśli masz zamiar zrobić duże ilości. A jeśli trzeba zachować spokój podczas swoich zajęć na świeżym powietrzu, są one łatwe do wprowadzenia do małego przenośnego chłodnicy.

7. Czy Squiz woreczki do recyklingu?

Staramy się być odpowiedzialny i przyjazny dla środowiska firma, więc Twoje pytanie jest w sercu to, co robimy!

Squiz woreczki są teoretycznie do recyklingu. Niestety, większość miast nie są jeszcze przygotowani do obsługi recykling opakowań z tworzyw sztucznych, takich jak Squiz (również w doniczkach jogurtem i plastikową folią spożywczą).
W międzyczasie, pomyślano o up-rowerowej projektów (patrz nasz blog!), Aby zaoferować im drugie życie po ich każdy wykonany swoje pięćdziesiąt lojalnych Użycia - co już jest wspaniałe oszczędności odpadów w porównaniu do jednorazowego użytku woreczka!

A przede wszystkim, robimy wszystko, co możemy, aby zminimalizować nasz wpływ na środowisko w całym naszym łańcuchu produkcji i dystrybucji. To dlatego zdecydowaliśmy się produkować i pakować nasze woreczki bliżej ich rynku (fabryki w Szwajcarii, centrum pakowania we Francji, co sprawia mniejszą emisję dwutlenku węgla w porównaniu do produktów podróżujących z Chin!).

Jednakże, małe koperty, w której torebki Squiz sprzedawane są nie tylko do ponownego użycia, lecz również nadaje się do recyklingu tak, że jest wytwarzany (Francja) z nadającego się do recyklingu tworzyw sztucznych, folii polipropylenowej przyjaznego dla środowiska alternatywę do PVC.


8. Czy Squiz woreczki zawierają materiały toksyczne?

Squiz torebki wykonane są z tworzywa sztucznego, która jest zagwarantowana wolne od BPA, ftalanów, PCV, ołowiu i innych substancji niebezpiecznych. Bierzemy zdrowia dzieci bardzo poważnie! To dlatego mamy wybraliśmy 100% komponentów europejskich i zdecydowały się powierzyć produkcję naszych torebek do szwajcarskiej fabryce. Nasze torebki są produkowane w ścisłej zgodności z normami europejskimi o maksymalnej identyfikowalności materiałów i najwyższej jakości produkcji.


9. Moje dziecko nie chce jeść z Squiz etui / preferuje gotowych woreczków!

O nie, co za szkoda! Czy twoje dziecko przyzwyczajone do jedzenia domowe przeciery owocowe? Być może on jest po prostu przyzwyczajeni do jedzenia przechowywania zakupionych puree i nie jest zadowolony ze zmian?

W tym przypadku, oto kilka wskazówek:

Napełnij Squiz woreczki, przechowywania zakupionych owoców puree z dużym słoju (w ten sposób zaoszczędzić pieniądze i jest lepsze dla środowiska niż jednorazowych torebek!). Może smak owocowego przechowywania zakupionych bardziej przypomina to, co on kiedyś.
Przygotować puree dla swoich torebek Squiz razem (nawet małe dzieci uwielbiają gotować!) ... On będzie dumny, aby jeść "swoją" jedzenie.
Może spróbuj wypełniania jego woreczki z czymś innym niż przecieru owocowego - jogurty, koktajle, itd.

10. Jak mogę otworzyć woreczek bez wymuszania zip?

Jeśli przyjrzeć się bliżej dolnej części worka, zobaczysz, że posiada:

Pierwsza warstwa z tworzywa sztucznego, który otacza na zewnątrz woreczka.
Następnie bliżej samego zamek błyskawiczny, w miejscu, w którym jasne pasmo plastiku, który jest częścią ZIP jest przyklejony do woreczka. (Innymi słowy, są dwie warstwy z tworzywa sztucznego na tej części kieszeni).


Musisz otworzyć woreczek umieszczając kciuki w tej części woreczka, jak najbliżej do zip, aby utrzymać ze sobą dwie warstwy tworzywa sztucznego.

Jeśli tylko wyciągnąć na warstwie zewnętrznej, istnieje ryzyko, że w końcu ta "siła" na zamek błyskawiczny może odłączyć od woreczka.


11. Dlaczego miałbym zmienić swoje woreczki co 2 miesiące?

Ze względów higienicznych, zalecamy regularnie zmieniać Squiz Etui co 2 miesiące, tak jak w przypadku każdego produktu, takie jak manekiny niemowląt i smoczków. To do ciebie, oczywiście, by ocenić, czy wasze torebki są nadal w użyciu, w dobrym stanie, a "czysty" wystarczy. Jeśli tak nie jest, to lepiej je wymienić!
Wszystko co dobre musi się skończyć, a woreczki Squiz nie są wyjątkiem od tej reguły - woreczki są wielokrotnego użytku, ale nie w nieskończoność. Średnia liczba ustalonych zastosowań wynosi około 50 woreczka. Dokładny czas trwania będzie zależał od tego, jak je wykorzystać (rodzaj prania, przechowywania, ogrzewania, transportu itd.), Jeśli chcesz, aby przedłużyć swoje życie tak długo, jak to możliwe, traktować je "łaskawie" (mycie rąk i wysuszeniu na powietrzu, na przykład).


12. Czy Squiz'top zapobiegania nagłym woreczka "eksplozji"?

Zanim odpowiemy na to pytanie, chciałbym wyjaśnić, że Squiz woreczki nie są przeznaczone do przechowywania cieczy, takich jak woda lub mlekiem (butelka będzie lepszym wyborem dla tego).

Squiz woreczki pozwolić dziecku zrobić delikatne przejście z butelki do stałego pokarmu. Zaletą jest to, że Squiz'top sprawia dziobek dłuższa i bardziej miękka - dziecko może łatwiej utrzymać torebkę w ustach. W związku z tym, że nie zmniejsza się ryzyko wybuchu "torebki", jeśli dziecko ściska się mieszek zbyt dużo. Dzieci też lubią żuć kawałek na Squiz'top gdyż łagodzi swoje dziąsła.

Jednak otwarcie SQUIZ'top nie jest wąski jak czubek smoczka butelki. To oczywiście zmniejsza się ryzyko związane z dużym "wybuchu", lecz może to także wpływać na przejście każdej żywności inne niż cienkie i bardzo płynnych produktów spożywczych. Ponadto, domowe przeciery często nie są tak płynne i półpłynne, jak te, przechowywania zakupionych - i to jest dobre dla dziecka odsadzenia!


13. Jak długo Squiz woreczki trwać?

Podczas Squiz woreczki z pewnością są wielokrotnego użytku, mają ograniczoną żywotność. Squiz ma wiele zalet w porównaniu do innych jednorazowych woreczków spożywczych na rynek: bardziej wygodne do napełniania i mycia dzięki dużym otworem na zamek błyskawiczny; bardziej wygodne w użyciu, ponieważ dziecko może naprawdę wycisnąć i zjeść całą zawartość bez pozostawiania w woreczku; bardziej wygodne do przenoszenia, ponieważ jest lekka i cienka (i całkowicie szczelny); Wreszcie, jest to bardziej wygodne i ekonomiczne, aby przygotować posiłki z wyprzedzeniem i przechowywać je dzięki ich bardzo płaskiej konstrukcji i ich ceny.

Jednak wszystkie te zalety oznaczają, że nie można korzystać z nich na zawsze. Średnia liczba ustalonych zastosowań wynosi około 50 woreczka. Dokładny czas trwania będzie zależał od tego, jak je wykorzystać (rodzaj prania, przechowywania, ogrzewania, transportu itd.), Jeśli chcesz, aby przedłużyć swoje życie tak długo, jak to możliwe, traktować je "łaskawie" (mycie rąk i wysuszeniu na powietrzu, na przykład).

Ze względów higienicznych zaleca się również regularnie zmieniać swoje woreczki Squiz (jako przewodnik, producentów udojowych butelek i innych podobnych produktów producenci zalecają dziecka zmienia swój produkt, co dwa do trzech miesięcy). To do ciebie, oczywiście, by ocenić, czy wasze torebki są nadal w użyciu, w dobrym stanie, a "czysty" wystarczy. Jeśli tak nie jest, to lepiej je wymienić.


14. Zgubiona zakrętka. 

Witaj!

Dziękuję za Twoją wiadomość! Przykro mi słyszeć, że straciłeś zaślepki do woreczków. Takie rzeczy się zdarzają, i to był dobry pomysł, aby napisać do nas.

Kiedy zaprojektowane woreczki Squiz, możemy sobie wyobrazić, że kapsle mogą zostać utracone! Dlatego nasze torebki są kompatybilne z czapki z dowolnego jednorazowego woreczka. Jeśli straciłeś jeden, nie ma obaw! Łatwo jest znaleźć zastępstwo.


15. Zewnętrzna z tworzywa sztucznego jest odkleić woreczek

Bądźcie pewni, że tworzywo sztuczne obejmujące rysunek jest czysto kosmetyczne, więc jeśli złuszcza jedynym ryzykiem jest to, że obraz nie jest już chronione i kolory mogą zanikać szybciej. Nie ma ryzyka wycieków lub jakichkolwiek zagrożeń dla zdrowia - można nadal korzystać z etui normalnie. Zdecydowaliśmy się zastosować klej, który nie zawiera rozpuszczalników jako środek ostrożności dla zdrowia swoich dzieci i środowiska. Kompromis jest, że klej jest bardziej wrażliwy na zmiany temperatury i wilgotności.
Tworzywo sztuczne zwykle złuszcza się w wyniku moczenia w wodzie zbyt długo - w dolnej części zlewozmywaka oczekujących na zmywanie, na przykład. Gdyby zostawiłeś swój woreczek moczyć? Jeżeli tak, może to być przyczyną złuszczania.
W przyszłości, jeśli suszone na jedzenie, które jest trudne do usunięcia, zalecamy napełnienie woreczka z wodą z mydłem i pozwalając tylko wewnątrz moczyć.


16. Nie uda się wypełnić mój woreczek

Jeśli nie został przekroczony linię max wypełnienia, to myślę, że przede wszystkim prawdopodobną przyczyną problemu jest prawdopodobnie, że niektóre przecier został rozlany na zamek błyskawiczny, gdy zostały napełnieniu woreczka.
Zawsze upewnij się, że suwak i obszar wokół zip jest czysty przed zamknięciem woreczka - można zetrzeć go najpierw, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Podczas kilku pierwszych zastosowań, można sprawdzić, czy torebka Squiz został szczelnie zamknięty, naciskając na nią, przytrzymując go nad zlewem.
Może to potrwać kilka prób, aby dostać to zamknięte na początku, ale nie martw się - możesz szybko się zawiesić go!
Osobiście nie może napełnić woreczek przez wlewanie bezpośrednio z mieszalnika. Nie jestem również bardzo dobre z łyżką (jestem trochę Butterfingers ...), ale z lejkiem, jestem nie do zatrzymania!
Kolejna wskazówka: jeśli chcesz mieć obie ręce wolne do trzymania torebki i wlać, można umieścić go do góry nogami w szklance (z limitem, oczywiście!).Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2017
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel